spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Olsi Bylyku zbulon befasinë e madhe për 2023

 

Olsi Bylyku është një aktor dhe këngëtar mjaft i dashur për publikun.

Ai së fundmi mori vëmendjen e audiencës me filmin aksion-komedi ‘Policë për kokë’, njofton nzoom.biz.

I ftuar në emisionin n'ZOOM, artisti shqiptar promovoi këtë projekt filmik e po ashtu ka zbuluar diçka interesante.

Intervista e plotë ju sjell detajet nga karriera e bujshme e Olsit. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news