spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Çka e penalizoi Ganën? Flet kolegu i Pro Band

Mbrëmë u mbajt spektakli i 15-të me radhë.

Nga televotimi i shpallur kur nisi Prime banorja më e preferuara ishte Mbresa, shkruan nzoom.biz.

Në anën tjetër, ajo që u largua nga gara duke hequr dorë përfundimisht prej çmimit 200 mijë euro ishte Ganimete Abazi – Ganja.

Kjo e fundit u votua më pak dhe si pasojë e kësaj doli nga shtëpia.

Pak ditë më parë, Moni Rama vokalisti i grupit Pro Band ka dhënë një intervistë për emisionin n’ZOOM ku foli për kontributin e koleges së saj.

Çka ka mundur ta penalizojë këngëtaren kosovare dhe pse doli?

Këto dhe jo vetëm keni mundësi t’i shihni në intervistën e plotë të Monit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news