spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Upps! Aktori shqiptar me momente intime, puth partneren në sy të qindra personave

Olsi Bylyku është një aktor dhe këngëtar i mirënjohur.

Ai javën e kaluar promovoi filmin ‘Policë për kokë’, shkruan nzoom.biz.

Gjatë intervistës së Olsit afër tij u shfaq partnerja Egli Tako me të cilën artisti shqiptar ka realizuar edhe duete që janë cilësuar mjaft të suksesshme.

Emisioni n’ZOOM ju sjell këtë pamje e po ashtu një intervistë për të kuptuar më shumë detaje nga privatësia e çiftit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news