spot_img
13.8 C
Pristina
01/06/2023

Urime ditëlindjen Arbnora Ademaj

Sot qenka një ditë e lumtur për të.

E kemi fjalën për Arbnora Ademaj, shkruan nzoom.biz.

Aktorja e njohur me datë 24 janar feston ditëlindjen.

Ajo po merr urime të shumta nga njerëzit e afërt, miqtë e po ashtu nga ndjekësit.

Portali nzoom.biz i dëshiron asaj shumë shëndet dhe gjithë të mirat. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news