spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Kënga i’u bë hit nga kosovarët, pse mediat e kanë shmangur krijuesin origjinal të ‘Unë me ty nuk jam tani’?

Na ka shoqëruar gjatë gjithë verës dhe ka qenë refren i pëlqyer nga të gjithë.

E kemi fjalën për ‘Unë me ty nuk jam tani’, shkruan nzoom.biz.

Ishin dyshja Flamuri dhe Iliri që e realizuan në versionin Cover por kush qëndron prapa këtij hiti?

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ka pasur të ftuar krijuesin origjinal të këngës me titullin ‘Dashnia ime’.

Ai është Orgito Dapa dhe storia e mëposhtme ju njeh me detajet ekskluzive. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news