spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Kush pati fat e kush jo? Këto çifte u ndanë dhe u bashkuan larg syrit të mediave

Asnjë ndarje nuk është e lehtë e sidomos kur në mes është ndjenja e pastërt.

‘Lamtumirat’ askush nuk i do por detyrohet me ose pa dashje t’i thotë, shkruan nzoom.biz.

Edhe gjatë vitit që e kemi lënë pas, fytyrat publike ishin në krye të mediave rozë për bashkimet dhe ndarjet e tyre.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli në rubrikën e mëposhtme ju sjell personazhet që patën fat dhe ata që nuk patën në raport me romancën.

Kush i’a pa ‘hajrin’ 2022-shit e kush jo?

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news