spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Nuk ju bëhet vonë se ka kamera! Atdheu dhe Juliana me momente intime

Hyrja e Atdhe Xheravina ka ndryshuar pak rrjedhën e lojës në ‘Big Brother Vip Kosova’.

Kjo sepse Juliana Nura po shfaqet tejet afër të riut nga Gjakova, shkruan nzoom.biz.

Nuk po mungojnë as prekjet dhe përqafimet mes konkurrentëve të këtij Reality Show.

Ish-protagonisti i “Për’puthen” duket se po e josh Xhuli e cila i dha hapësirë për të depërtuar tek privatësia e saj.

Ky afrim i bukuroshes nga Drenica me Atdheun, bën që strategjia e lojës të kalojë në vend të dytë.

Dyshja nuk brengosen fare që janë nën vëzhgimin e kamerave 24/7 dhe nuk e kanë problem që t’i përjetojnë momentet intime në sy të miliona shqiptarëve. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news