spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Doli nga shtëpia, por mesazhet në bluzat e Ganës kishin kode?

Ganimete Abazi – Ganja ishte pjesë e aventurës së ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ajo qëndroi rreth 2 javë dhe nuk i’a doli ta vazhdonte lojën, shkruan nzoom.biz.

Ganja nuk u votua mjaftueshëm sa për të qenë akoma në garë por këtë gjë ndryshe e mendon vokalisti i Pro Band, Moni Rama.

Në një intervistë dhënë për emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ai mes tjerash i përmendi përparësitë e koleges së tij e po ashtu foli edhe për bluzat me mesazhe unike që i pati të veshur Ganja.

Ndiqni rrëfimin e plotë për detaje të mëtutjeshme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news