spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Çka e gjeti? Luizi bën deklaratën e fortë: Për pak sa nuk e putha Tean

Luizi dhe Kiara janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar.

Ani pse të izoluar brenda 4 mureve, dyshja po krijojnë situata nga më të ndryshme, shkruan nzoom.biz.

Por, banorët e ‘Big Brother Vip Albania 2’ kanë garuar për performancën më të mirë dhe Kiara Tito ishte prezantuese e këtij eventi.

Në anën tjetër, Luiz Ejlli ishte partner me Tea Trifoni duke realizuar së bashku një interpretim të ndjerë që emocionuan të gjithë.

Pa diskutuar nuk kaloi as deklarata e fortë e bërë nga vetë Luizi i cili u shpreh se për pak sa nuk puthi buzën e Teas. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news