spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Tea pëlqen Luizin? Shikoni sa xheloze është Kiara

Spektakli po vazhdon dhe diskutimi tani është për Tea Trifoni.

Kjo e fundit thuhet se po e pëlqen Luizin, shkruan nzoom.biz.

Banori i ‘Big Brother Vip Albania 2’, ka darkuar me konkurrenten Tea dhe për këtë gjë ka reaguar Kiara.

Prezantuesja Tito ka xhelozuar për afrimitetin e dyshes e për këtë Tea thotë se është përdorur nga Luizi për ta bërë me nerva Kiarën. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news