spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Befason prezantuesi shqiptar: Në Big Brother po shoh vetëm gjëra tmerruese

Big Brother Vip Kosova dhe Big Brother Vip Albania 2 janë dy formatet që po na shoqërojnë prej dhjetorit.

Banorët përveç që u bënë pjesë e garës duke ‘luftuar’ për çmimin e madh, ata kanë hyrë në shtëpitë e secilit shqiptar, shkruan nzoom.biz.

Por, jo secilit person i pëlqen të jetë shikues i rregullt i këtyre Reality Show.

Disa mendojnë se kjo promovon antivlerë dhe nuk duhet shikuar e marrë shembull nga personazhet aty.

Kompozitori dhe prezantuesi i njohur shqiptar Avni Qahili ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM ku mes tjerash foli pikërisht për ndikimin e formateve të tilla tek njerëzit.

Për më shumë detaje ndiqni rrëfimin e tij të plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news