spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Anita theu rregullat brenda shtëpisë, Julit i tha ‘Ik nga Atdheu’

Pas pak pritet të mbahet Prime i radhës.

Ky spektakël do të jetë mjaft unik edhe me befasi, shkruan nzoom.biz.

Në shtëpinë e ‘Big Brother Vip Kosova’ ka hyrë Alaudini e Jonida bashkë me spiderman.

Edhe Olti Curri u bë mysafir për pak minuta e pastaj edhe Anita Haradinaj.

Kjo e fundit e shprehu qartë pëlqimin që ka për Julin e madje i’u afrua asaj dhe Atdheut duke i’u drejtuar me fjalët: Ik prej tij. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news