spot_img
9.7 C
Pristina
20/03/2023

Arbana mbron Maestron, Luizit i thotë: Mos qesh, bëhu serioz

Prova e javës ka futur në debat të ashpër banorët e ‘Big Brother Vip Albania’.

Brenda shtëpisë po diskutohet gjesti i Luizit dhe Maestros, që ka të bëj me urinimin e tyre gjatë lojës, shkruan nzoom.biz.

Ajo që duket qartë është se Arbana Osmani po e përkrahë Armaldon e në anën tjetër nuk mbron Luizit.

Ky i fundit qeshi në një moment dhe prezantuesja i tha: Mos qesh, po bëhu serioz. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news