spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Xhonatan largohet nga shtëpia, produksioni do të hap televotim tjetër

Efi, Luizi dhe Xhonatan ishin të nominuarit e kësaj jave.

Ai që u largua nga gara ishte Xhoni, i cili herën e kaluar e pati biletën e kthimit, shkruan nzoom.biz.

Banori shqiptar nuk është i vetmi konkurrent që u largua nga ky Reality Show.

Arbana ka zbuluar se në natën e sontme do të ketë edhe një elemimin nga televotimi i shpejtë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news