spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Efi apo Kiara? Ja kush u largua sonte

Dea Michelle e nominoi Efin, Luizin dhe Kiarën.

Publiku pati pak minuta kohë për të votuar, shkruan nzoom.biz.

Banorja që e la garën duke hequr dorë nga gara ishte Efi.

Kjo e fundit po largohet nga shtëpia më e famshme duke u drejtuar për në spektakël.

Mbetet të shihet se a e ka ajo biletën e kthimit. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news