spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Nominimi i Kiarës ndryshoi lojën e banorëve, vjen vendimi i radhës nga produksioni

Mbrëmë ishte spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Nga të nominuarit, Amos u largua nga shtëpia, shkruan nzoom.biz.

Gara u bë e fortë kur ‘Kutia e Pandorës’ vendosi shumëçka për fatin e banorëve.

Kiara pati mundësi të dërgojë në televotim 3 konkurrentë dhe ajo sigurisht që nuk e pati aspak të vështirë të thotë emrat.

Mes Oltës, Dea Mishel dhe Teas, të shtunën dikush do ta lë shtëpinë më të famshme në Shqipëri. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news