spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Doni lëkurë të pastër e trup perfekt? Vizitoni Vivi’s Beauty Care

Qendrat e bukurisë janë hapur pikërisht për femrat që duan të kenë pamje fizike të përsosur.

Por, sot do ju njohim me një vend ku vajzat mund t’i kenë të gjitha shërbimet duke kursyer kohë dhe para, shkruan nzoom.biz.

Emisioni n’ZOOM ka vizituar Vivi’s Beauty Care ku estetistja Vivi ka zbuluar shumë sa i përket karrierës së saj por edhe planeve për të ardhmen.

Mësoni benefitet e pajisjeve që ka kjo klinikë dhe mos hezitoni t’i provoni që të dobësoheni në mënyrë të shëndetshme.

Detajet e mëtutjeshme mumd t’i kuptoni duke e parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news