spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Vikend i bukur, këto shenja kanë fat sot

Shenjat paskan rezervuar befasi të shumta sot.

Portali nzoom.biz ju njeh me parashikimin e yjeve për sot.

Një vikend si ky ka për të sjell edhe lumturi në disa nga shenjat e horoskopit.

Dashi

Këto ditë je i mërzitur në dashuri. Ka një person të largët që e doni, e keni frikë se nuk jeni në gjendje ta bëni për vete. Sa i përket punës, Jupiteri është në anën tuaj. Bëni pushim.

Demi

Afërdita dhe Mërkuri janë në anën tuaj, të gjitha projektet që kohëve të fundit ishin në gatishmëri e rifillojnë. Yjet mbrojnë beqarët, takimet do jenë të veçanta. Puna? Nëse nuk jeni të lumtur, ndërroni ambient.

Binjakët

Më në fund mund ta shikoni të ardhmen me optimizëm. Ndoshta është dikush që ju pëlqen, por të qenit larg nuk ju ndihmon aspak. A ia vlen vërtet? Sa i përket punës dikush të ka bërë padrejtësi dhe ti je pak në hall. Por mos kini frikë: 2023 do të jetë viti juaj.

Gaforrja

Po mësoheni të jeni beqarë. Të qenit vetëm nuk është gjë e keqe. Ndonjë aventurë e rastësishme është e mjaftueshme, ose ndoshta jo. Të takon ty ta kuptosh. Sa i përket punës je i lodhur, ndërsa ka edhe projekte kërkuese që nuk marrin hov.

Luani

Jupiteri do t’ju tregojë se në cilën drejtim po shkoni. Ndjenjat nuk janë në maksimum këto ditëve para Krishtlindjeve. Kujdes nga marrëdhëniet me të lindurit në shenjën e Gaforres.

Virgjëresha

Dashuria është qartazi në fazën e rikuperimit. Javët e fundit janë karakterizuar nga momente të vështira, tani gjithçka do të jetë mirë. Lëreni veten të shkoni te pasioni. Jepni partnerit kohë dhe dashuri. Sa i përket punës, planetët janë në anën tuaj, jeni produktivë.

Peshorja

Në dashuri jeni ende mosbesues dhe intransigjent. Doni të kaloni Krishtlindjet me njerëzit që doni. Ndjenjat vihen në provë gjatë ditëve. Sa i përket punës, jeni nervoz e mendoni se doni të lini gjithçka vetëm dhe ta harroni atë.

Akrepi

Jeni të lodhur nga aventurat e rastit e doni të keni një fillim të mirë. Mund të ketë konfuzion me të lindurit në shenjën e Luanit e Ujorit. Sa i përket punës, s’ju mungon intuita.

Shigjetari

Jeni në hall, keni tendencën të lini mënjanë njerëzit që ju duan. Mos e bëni merak! Nuk jeni të përqendruar, ndoshta jeni duke vënë bast gjithçka për paratë, jeta ka më shumë se kaq.

Bricjapi

Bricjapi, Dielli, Venusi dhe Mërkuri janë në anën tuaj. Në Krishtlindje do merrni një surprizë të këndshme. Shikoni përreth, veçanërisht nëse keni qenë beqar për disa kohë. Sa i përket punës, planetët janë në anën tuaj. Pas kaq shumë përpjekjesh vjen kënaqësia e merituar.

Ujori

Provoni edhe pak. Janari do të jetë një muaj intrigues, me Venusin në krah që do t’ju bëjë të bëni gjëra të mëdha në dashuri.

Peshqit

Jini të hapur ndaj njohjeve të reja që kthehen në diçka të veçantë. Sa i përket punës ju është dashur të përballeni me disa tensione, por tani ndiheni më të lirë dhe të shkujdesur. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news