spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

Artani: Stresi dhe Juli janë vetëshpallur finalistë

Sapo ka filluar spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Në këtë Prime u diskutuan strategjitë e lojës të secilit banorë, shkruan nzoom.biz.

Njëri nga konkurrentët janë edhe Artan Thaqi i cili në insert u pa teksa fol keq për Julin.

Kjo e fundit po ballafaqohet me shumicën e banorëve duke e detyruar atë të zbërthejë strategjinë e garës së tij.

Artani thotë se Juli dhe Stresi janë vetëshpallur finalistë dhe nuk e meritojnë këtë gjë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news