spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Nuk kanë të ndalur! Produksioni paralajmëron vazhdimin e ‘BBVK’ edhe për 1 muaj?

‘Big Brother Vip Kosova’ ka filluar me 5 dhjetor.

Konkurrentët janë tashmë pjesë e secilës shtëpi, shkruan nzoom.biz.

Ata po garojnë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh, dhe kanë për të qëndruar edhe pak javë.

Por, ekziston mundësia që banorëve do ju kumtohet një lajm e që ka të bëj me qëndrimin më të gjatë në këtë Reality Show.

Për të mësuar më shumë detaje, ndiqni përmbledhjen e mëposhtme realizuar nga emisioni n’ZOOM. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news