spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Juli bjen në grackën e vet, e tregon qartë strategjinë e lojës

Juliana Nura është njëra ndër banoret më të forta në ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ajo dhe Stresi janë afruar gjatë këtyre ditëve, shkruan nzoom.biz.

Konkurrentja dhe reperi shqiptar kanë ndërruar strategjinë e tyre.

Në anën tjetër, Juli ka harruar se ka kamera dhe ka filluar të tregojë me Brunon.

Ndiqni spektaklin e radhës dhe kuptoni se si ka rënë ajo në grackë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news