spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Më në fund! Zhaklina zbulon presionin psikologjik që i’a bëri Olta

Zhaklina Gjolla ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ajo foli rreth eksperiencës së saj në ‘Big Brother Vip Albania 2’, shkruan nzoom.biz.

Gazetarja shqiptare i zbuloi disa detaje nga kjo aventurë televizive e që askush nuk i ka pritur.

Ndiqni intervistën e saj dhe kuptoni çfarë presioni psikologjik që i’a bëri Olta asaj. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news