spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Einxhel tregon publikisht se nuk është mike e mirë me Sarën

Ishin pjesë e edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Albania’.

Bëhet fjalë për Einxhel Shkira dhe Sarah Berisha, shkruan nzoom.biz.

Njëra u lidh me Dj Dagz e tjetra me Dj Pm me ç’rast po e vizitojnë Prishtinën shumicën e kohës.

Në mediat rozë ka qarkulluar një lajm që bukuroshet shqiptare nuk i kanë raportet e mira me njëra-tjetren.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një material përmbledhës për të kuptuar më shumë rreth marrëdhënies së tyre. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news