spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Filluan përplasjet e para, Kiara acaron Luizin dhe shikoni çka ndodhi

Janë një ndër çiftet më të njohura të showbizit shqiptar.

Bëhet fjalë për Luizin dhe Kiarën, shkruan nzoom.biz.

Dyshja e kanë filluar lidhjen në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe duket se janë të lumtur.

Anash nuk mbetën as debatet mes tyre e i fundit paska qenë më i rëndë.

“Ishim në nominim unë dhe ti dhe Bledi. Nuk u mor vesh na duan njerëzit brenda apo jo. Mos rri si dy lekësh, mos rri si pulë”, i tha Luizi Kiarës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news