spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

E mbështeti brenda, por Monika befason me deklaratën e fortë për Donaldin

Monika Lubonja është një aktore e njohur dhe shumë e dashur për publikun.

Ajo bëri bujë të madhe në edicionin e parë të ‘Big Brother Vip Albania’, shkruan nzoom.biz.

Artistja shqiptare i dha rëndësi të madhe edhe promovimit të vlerave të saj si aktore.

E ftuar në emisionin n’ZOOM, ajo ka rrëfyer disa detaje nga jeta private e mes tjerash foli edhe për raportin me Arjolën dhe Beatrix.

Detajet i kuptoni duke ndjekur intervistën e plotë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news