spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Juli dhe Mbresa kapen, kush kujt i tha ‘Lavire’?

Po vazhdojnë debatet mes banorëve të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Këtë herë Mbresa i’u kap Juliana Nurës, shkruan nzoom.biz.

Dyshja ishin mikesha deri para 1 jave kur Juli dhe Stresi nga armiq u shndërruan në aleat.

E, tani është krisur raporti mes konkurrenteve e Mbresa përmendi fjalën ‘Lavire’ duke kaluar kështu në ofendim.

Sidoqoftë, Julit i’u kap edhe Artani duke i thënë se ajo i’a ka frikën deri në palcë. /nzoom.biz/

Artani: Juli ma ka frikën deri në palcë

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news