spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Artani: Juli ma ka frikën deri në palcë

Ka nisur Prime i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Spektakli filloi me akuzat ndaj Stresit dhe Julit, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit po debaton ashpër me Artanin i cili nuk është pro aleancës mes dy konkurrentëve.

Djali i aktorit të mirënjohur Rasim Thaqi – Cima, i tha Juliana Nurës që ajo i’a paska frikën atij deri në palcë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news