spot_img
16.5 C
Pristina
25/09/2023

Dallimi para dhe pas pandemisë, sa është rritur çmimi i dasmave të këngëtarëve kosovar?

Pro Band është një ndër grupet më të njohura të muzikës.

Tingujt popullor që bëjnë ata pëlqehen tejmase nga audienca, shkruan nzoom.biz.

E, vokalisti i këtij grupi Moni Rama ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku foli për karrierën e tij ndërvite.

Ai mes tjerash rrëfeu edhe për çmimin e një dasme e po ashtu për bakshish.

Për të kuptuar më shumë detaje në lidhje me këtë ju ftojmë ta ndiqni në storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news