spot_img
8.9 C
Pristina
25/03/2023

Kush i ka reperët më të mirë: Kosova apo Shqipëria?

Një temë që diskutohet shpesh e sidomos nga rinia.

Bëhet fjalë për muzikën rep, shkruan nzoom.biz.

A keni menduar ndonjëherë se kush i ka reperët më të mirë, Kosova apo Shqipëria?

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli në rubrikën ‘Vox Pop’ ju sjell këtë pyetje dhe përgjigjet e qytetarëve mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_imgspot_imgspot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news