spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Po përjashtohen për thyerje të rregullave, por a e mbani mend ish-banoren e ‘Big Brother’ kur ofendonte çdo ditë?

‘Big Brother’ po vazhdon të jetë një ndër formatet më të ndjekura në trojet shqipfolëse.

Banorët po bëhen pjesë e përditshmërisë sonë duke na argëtuar me batutat e tyre e ndarë me shikuesit gjëra nga jeta private, shkruan nzoom.biz.

Kohëve të fundit jemi prezent në spektaklet ku për shkak të fyerjeve dhe ofendimeve po përjashtohen konkurrentët.

Por, nëse kthehemi pas në edicionin e 9-të të ‘Big Brother’ Fjorentina Halili ishte e dalluar për debatet e ashpra.

Ish-konkurrentja e këtij Reality Show ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM e nuk ka hezituar të ndajë mendimet e saj për këtë format.

Detajet ekskluzive i sjell storia e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news