spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

E tmerrshme! Olta shfaqet arrogante edhe me gocat e grimit

Pas pak pritet të nis Prime i radhës i ‘Big Brother Vip Albania’.

Banorët sonte do të përjetojnë emocione të shumta në spektakël, shkruan nzoom.biz.

Armaldo, Olta e Kristi janë të nominuarit e javës ku njëri nga ta do ta lë garën duke hequr dorë nga 100 mijë euro.

Aktorja Gixhari shihet në dhomën e grimit teksa është shumë e nervrikosur dhe e pakënaqur me pamjen fizike.

Ajo duket arrogante me vajzat që i kanë bërë grimin. /nzoom.biz/

 

LAJMET E FUNDIT
Related news