spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Ja pse Tani braktisi garën në gjysmë, nuk do ta besoni rrogën që i’a ofroi ‘Portokalli’

Tan Brahimi ishte banori i radhës që e la lojën në gjysmë.

Shkodrani u tërhoq nga gara duke hequr dorë nga 100 mijë euro, shkruan nzoom.biz.

Ai e pranoi që mori ofertë pune në emisionin e komedisë ‘Portokalli’ dhe se i mjafton ky angazhim për momentin.

Emisioni n’ZOOM në videon e mëposhtme ju njeh me shifrat marramendëse që ka marrë e po vazhdon të marr secili banorë për të qëndruar brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip Albania’ për të nxitur debate.

Do të befasoheni se si po pasurohen personazhet publike. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news