spot_img
10 C
Pristina
01/03/2024

Prezantuesja kosovare rrëfen me lot në sy për sfidën më të madhe të jetës

Pjesë e ekranit tash e shumë vite.

Një gazetare e po ashtu prezatuese e njohur e lajmeve, shkruan nzoom.biz.

Bëhet fjalë për Alketa Gashi – Fazliu e cila ishte pjesë e emisionit n’ZOOM.

Ajo mes tjerash rrëfeu për disa sfida mjaft të rëndësishme nëpër të cilat ka kaluar dhe ato nuk qenkan aspak të zakonshme.

Intervista e mëposhtme ju sjell të gjitha detajet ekskluzive. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news