spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Pas Brunos, ky banor u largua sonte nga gara

Po vazhdon të mbahet Prime i radhës i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Pas eleminimit të Brunos edhe një konkurrent u largua sonte, njofton nzoom.biz.

E kemi fjalën për Gres Hoti, modelja seksi e cila u fut që nga data 5 dhjetor.

Ajo e përfundoi sonte rrugëtimin e saj dhe ndiqni spektaklin për të mësuar emrat e finalistëve. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news