spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Dea i përzihet në muhabet, Luizi i’a tregon vendin me mjeshtri

Maestro u largua sonte nga televotimi i hapur.

Luizi dhe Kristi kanë shpëtuar këtë radhë, shkruan nzoom.biz.

Treshja fantastike u dënuan nga ‘Vëllau i Madh’ për shkak të shkeljeve të rregullave.

Armaldo nuk e pati fatin e biletës së kthimit teksa largimi i tij po diskutohet edhe nga banorët e tjerë.

DeaMishel ishte ajo që e kundërshtoi Luizin i cili i’a ktheu me mjeshtri se pas pak do t’i vij radha edhe eleminimit të saj nga loja e konkurrentit Ejlli. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news