spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

E papritura ndodhi! Ky banor u largua sonte nga ‘BBVA’

Prime i radhës i ‘Big Brother Vip Albania’ po vazhdon.

Armaldo, Luizi dhe Kristi ishin të nominuarit e kësaj jave, shkruan nzoom.biz.

Ai që i shpëtoi eleminimit i pari ishte Luizi duke u pasuar nga Kristi.

Armaldo i njohur si Maestro u largua nga loja duke hequr dorë nga 100 mijë euro. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news