spot_img
22 C
Pristina
13/04/2024

Produksioneve shqiptare i’u del situata nga kontrolli, ja skenari ku Stresi shpallet fitues para kohe

Se Stresi është fitues i ‘Big Brother Vip Kosova’ kjo tanimë dihet.

Por, çka u shoqërua pas këtij triumfi?

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një temë përmbledhëse me detajet ekskluzive dhe prapaskenat e natës finale.

Reperi shqiptar rrëmbeu 160 mijë euro, teksa nga 10 mijë janë ndarë për 4 finalistët tjerë: Artani, Mbresa, Juli e Vedati.

Shikoni se si produksionit i doli situata nga kontrolli e ju publikua skenari i përgatitur më parë ku Stresi duket se është shpallur fitues para spektaklit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news