spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Mesazhi i Butrintit për Jorin na bëri kokën lëmsh! Çka e lidh këngëtarin me banoren e ‘BBVA’?

Episodi i radhës u emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli u transmetua mbrëmë.

Personazhet e ftuar kanë zbuluar të rejat e tyre e po ashtu edhe insertet me të rejat e showbizit nuk munguan, shkruan nzoom.biz.

Nga lidhja e Butrintit me Jorin, deri tek ndarja e Dafina Zeqiri me DJ Geek.

Për këto dhe të tjera detaje ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm e mësoni se kush po e përmend Kiara Tito e cila është pjesë e ‘Big Brother Vip Albania 2. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news