spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Ka zëra që thonë se Butrinti i’a dedikoi Kiarës tekstin e këngës së fundit

Butrint Imeri ka vendosur të jetë shumë aktiv këtë vit.

Pas suksesit me ‘Lule e dashnisë’, ai është në përgatitje të një projekti të ri që pritet ta publikojë së shpejti, njofton nzoom.biz.

Por, ka zëra që thonë se teksti i singlit të radhës ka të bëj me të kaluarën e tij.

Emisioni n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju njeh me detajet ekskluzive të kësaj kënge dhe kuptoni se a përmendet aty ish-partnerja e Butrintit, Kiara Tito e cila është në lidhje me Luizin. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news