spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Luizi: Nëse del Kiara, dal dhe unë! Gazetarja e njohur i zbulon padashje diçka Ejllit

Spektakli i natës së mbrëmshme nxiti reagime të shumta.

Banorët u ballafaquan me njëri-tjetrin, shkruan nzoom.biz.

Dy çiftet Qetsor-Krist dhe Olta-Kiara ishin të nominuarin e natës dhe nga ky televotim vajzat dolën si më pak të preferuara.

E, si pasojë e këtij rezultati ato do të ‘luftojnë’ dhe të shtunën largohet njëra nga konkurrentet e ‘Big Brother Vip Albania’.

Gazetarja e showbizit Klotilda Harka ishte e ftuara e radhës e emisionit n’ZOOM ku mes tjerash foli për strategjinë e Luizit.

Se çka zbuloi ajo për emrin e Ejllit në botën mediatike e kuptoni duke parë intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news