spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Zbulohen faktet se produksioni po ndikon në lojën e Oltës

Po vazhdon gara e fortë mes banorëve të ‘Big Brother Vip Albania’.

Ata që dallohen nga edicioni i dytë janë: Luizi, Kiara, Olta dhe Kristi, shkruan nzoom.biz.

Konkurrentët synojnë finalen e madje edhe çmimin e madh prej 100 mijë euro.

Por, produksioni i këtij Reality Show ka ndërhyrë në disa momente teksa banorët nuk janë pajtuar aspak.

Emisioni n’ZOOM në insertin e mëposhtëm ju sjell disa detaje në lidhje me nominimin e Olta Gixhari dhe Kiara Tito.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news