spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Luizi ndjehet në faj për Kiarën, gazetarja i jep kurajo nga jashtë dhe…

Eleminimi i Kiarës nga loja ka befasuar të gjithë.

Luizi ishte ai që padyshim nuk e priti fare mirë këtë rezultat nga televotimi më i fortë mes saj dhe Olta Gixhari, shkruan nzoom.biz.

Kiara u mposht nga aktorja shqiptare e cila duket se ka shumë fansa që e votojnë çdo herë kur ajo është në votim apo ndjehet e rrezikuar.

Konkurrenti Ejlli ka qarë por Kiara e ka qetësuar me fjalë motivuese direkt nga studio.

Gazetarja Klotilda Harka ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ajo e ka përkrahur publikisht Luizin e madje thotë se portalet po mbushen me lajme pikërisht për strategjinë e tij si garues.

Ndiqni rrëfimin e saj të plotë. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news