spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Pas daljes së Kiarës nga ‘BBVA’, produksioni e merr këtë vendim të papritur

Nga televotimi Olta-Kiara, kjo e fundit u largua nga gara.

Ani pse fansat e saj e kanë dëshiruar brenda për shkak të romancës me Luizin, bukuroshja nuk arriti ta mposht Oltën, njofton nzoom.biz.

Por, detaji që ra në sy ishte padyshim reagimi emocional nga Luizi.

Banori i cili është më i fortë për momentin, ka qarë dhe ish-konkurrentja teksa doli nga dera e shtëpisë më të famshme u mundua ta qetësojë.

Emisioni n’ZOOM në storien e mëposhtme ju njeh me detajet ekskluzive nga vendimi i radhës nga produksioni i ‘Big Brother Vip Albania’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news