spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Ronela me projekt të ri, ja detajet e ‘TQR’

Ronela Hajati nuk po ndalet me projekte të reja.

Ajo ka njoftuar se së shpejti ‘gatuhet’ kënga e radhës, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja e disa hiteve që kanë arritur të klikohen mjaft, po e plason singlin që sipas saj do të jetë më i miri.

Emisioni n’ZOOM në storien e mëposhtme ju njeh me detajet e ‘TQR’ dhe nuk duhet t’i humbisni. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news