spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

I dhanë fund armiqësisë, pajtohen Arbnora dhe Dafina

Ishin mikesha të ngushta.

Bëhet fjalë për Arbnora Ademaj dhe Dafina Dauti, shkruan nzoom.biz.

Shoqet e dikurshme për shkak të një problemi personal i kishin dhënë fund miqësisë.

Por, pas gati 5 viteve ato përsëri janë pajtuar dhe këtë e dëshmojnë komentet në rrjetet sociale ku këngëtarja Dauti i’a shkroi aktores Ademaj. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news