spot_img
3.6 C
Pristina
29/11/2023

Antoneta apo Keisi? Ja kush u largua sonte nga ‘BBVA’

Sonte ka një të eleminuar.

Qetsori, Keisi dhe Antoneta ishin të nominuarit e javës, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit nuk arriti të jetë pjesë e garës.

Ish-banorja shqiptare po largohet nga shtëpia më e famshme e momentit.

Ndiqni spektaklin e natës. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news