spot_img
13.8 C
Pristina
01/06/2023

Pas shpalljes së Stresit fitues të ‘BBVK’, Aferdita i ka dy fjalë për të

Episoda e radhës e n’ZOOM me Albina Zeneli solli intervistën e Aferdita Paqarada.

Ajo erdhi me një rrëfim ekskluziv mbi të rejat e saj, shkruan nzoom.biz.

Bukuroshja e njohur nuk hezitoi të flas edhe për përvojën në ‘Big Brother Vip Kosova’.

Aferdita ishte për 1 muaj në rolin e opinionistes së atij formati dhe sigurisht që ka ndikuar në mbarëvajtjen e lojës brenda shtëpisë.

E pyetur në lidhje me fituesin e edicionit të parë, ajo na ka befasuar me përgjigjen e saj për Stresin.

Detajet i kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news