spot_img
2.1 C
Pristina
11/12/2023

Nga puthja në publik në ndarje ‘Real Quick’, Olsi i jep fund lidhjes me Eglin

Olsi Bylyku njihet si një këngëtar por anash nuk e lë as filmin.

E, kur jemi tek prodhimet filmike atë e patëm në Prishtinë, shkruan nzoom.biz.

“Policë për kokë” u dha premierë në kryeqytet dhe personazhet mbajtën një konferencë për shtyp.

Sigurisht aty nuk mungoi as partnerja e Olsit, Egli Tako por përralla e dashurisë së tyre mbaroi shpejt.

Dyshja i kanë dhënë fund romancës e thuhet se u ndanë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news