spot_img
9.9 C
Pristina
28/05/2024

Fakte të reja për hyrjen e Kiarës, çka pritet të ndodh sonte në Prime?

Hyrja për herë të dytë e Kiarës ngjalli reagime të shumta.

Filluan fjalët dhe ofendimet ndaj moderatores Tito, shkruan nzoom.biz.

Kjo ngase shumica e cilësojnë lojën e saj si jo fer sepse me tu rikthyer u bë më arrogante e nisi debatet me tone të larta.

U tha se ajo u pagua nga produksioni e madje ka nënshkruar një kontratë e detyrohet atë ta bëj garën më interesante ku siç dihet në mes janë 100 mijë euro.

Ndiqni insertin e përgatitur nga emisioni n’ZOOM e mësoni faktet e reja.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news