spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

E harroi Fjollën sa hap e mbyll sytë, Fisniku i lumtur me një tjetër femër?

Fisnik Syla njihet për lidhjen me Fjolla Morina.

Ajo e bëri publike këtë romancë por përralla e dashurisë mbaroi shumë shpejt, shkruan nzoom.biz.

Kjo lidhje mori fund por jo edhe fjalët nga njerëzit dhe publiku i gjerë.

Ndarja trokiti menjëherë por Fisniku si duket e mori vetën duke krijuar një tjetër lidhje.

Për më shumë shikoni këtë postim e binduni ju vetë që ai nuk e paska ndërmend të lidhet me dikë, të paktën jo tani. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news